Светящийся потолок

Скільки ж коштує квадратний метр натяжної стелі?

Скільки ж коштує квадратний метр натяжної стелі?

Скільки ж коштує квадратний метр натяжної стелі?
20 Жовтня 2021

Вітаємо Вас на нашому новому ресурсі, мета якого максимально доступно та зрозуміло розкрити суть сучасних стельових систем. Почнемо з простого і найзапитаннішого питання:

Скільки ж коштує квадратний метр натяжної стелі?

Нічого перед розважливим у цьому питанні немає т.к. Переважна більшість клієнтів не стикалася з питанням будівельного характеру.

Хід своїх думок ми намагатимемося донести на наступному прикладі:

Як видно на картинці у нас три стелі з різними технічними рішеннями і конфігурацією, їх об’єднує одна особливість – це кількість квадратних метрів їх скрізь 20. Крім кількості варіантів профілів, які кріпляться на стіну або на стелю або на брус або на металевий куточок, який кріпиться до стелі. , є різні виробники та матеріали самих натяжних стель. наприклад: MSDclassik MSDpremium Evolution LumFer і т.д. і кожної плівки є певна вартість.

-Так скільки ж коштує м2?Відповідь ми отримаємо лише тоді, коли приїде майстер-технолог, здійснить замір, обговорить із клієнтом усі технічні та організаційні питання, врахує побажання, і тільки тоді ми справді дізнаємося вартість квадратного метра стелі конкретного приміщення.

А ціна може віруватись від 300 грн. І до нескінченності а м2.

Введіть номер телефону

Ми одразу вам передзвонимо

якщо Ви надіслали заявку

з 10:00 до 19:00


Google Rating 4.9 Based on 165 reviews