Контурна

Контурні натяжні стелі з підсвічуванням в Києві, Харкові

Ми встановлюємо контурний профіль для натяжних стель, тим самим створюючи красиву стельову обробку з LED підсвічуванням. При замовленні такої конструкції всі переваги співпраці з нами зберігаються: ви отримуєте 12 років гарантії на полотно. Контурна натяжна стеля має одну відмінну рису. У ньому підсвічування з світлодіодних стрічок розташовується саме по контуру приміщення. Завдяки чому красиво підсвічується місце стику стін і стелі, причому освітлені лінії повторюють конфігурацію кімнати з усіма її нішами, переходами і так далі. Також можлива організація підсвічування тільки частково. Стеля з системою профілю для створення світиться контуру шириною в 29 міліметрів. Родзинкою даного стелі є те, що при вимкненому підсвічування контуру у Вас гарний рівний стеля, що примикає до стіни без всяких зазорів, який прилягає до ідеально рівної стіни.

від 200 грн м.п конструкції

Контурна

Конструкція натяжної стелі з контурним підсвічуванням. Можливі ефекти


Контурні натяжні стелі формуються за рахунок спеціального профілю, який вклеюється світлодіодна стрічка. Ввімкнене підсвічування виглядає як смуга, що світиться, шириною близько 4 см з чітко окресленими краями. Таким чином формується контур на стелі. Контурна натяжна стеля вигідно відрізняється від звичайного підсвічування, оскільки в цьому випадку підготовка перекриття не потрібна. Світло за такої конфігурації стелі концентрується в одній вузькій смузі. Тому можна використовувати LED стрічки різної потужності. Залежно від типу, потужності та кольору освітлення така стеля може бути:

  • основним освітленням;
  • другим світлом;
  • декоративне підсвічування.

“Контурні лінії” – натяжна стеля, яка може створюватися з одноколірною або багатобарвною стрічкою. Найцікавіше буде виглядати варіант з декількома різними відтінками підсвічування. У цьому випадку смуга може розміщуватися на одній або кількох стінах. Підсвічування буде світитися тим кольором, який найбільше підходить до інтер’єру. Але вона також може переливатись усіма кольорами веселки, і виглядає це чудово!

Така конструкція новинка на українському ринку, але вона користується незмінною популярністю. Тим більше, що її можна використовувати і у великих, і маленьких приміщеннях. Також важливо, що цей ефект, що світиться дизайнерських, підходить для всіх без винятку кімнат — навіть якщо вони звичайної прямокутної форми і зі стандартною висотою перекриття.

Переваги такого рішення


Для такого ефектного рішення можна вибрати ПВХ-плівку будь-якої фактури та кольору за бажанням замовника. Тобто основне полотно фактично може виглядати як завгодно – обмежень немає.

Основними плюсами натяжних стель із контурним підсвічуванням варто назвати:

  1. Висока швидкість монтажу. Вся система кріпиться на спеціальні профілі, що швидко монтуються. Ми привозимо всі необхідні готові комплектуючі із собою, тому збирання на місці займає не більше кількох годин.
  2. Дизайнерська варіативність. Можна створити різні варіанти світіння, експериментуючи з кольором та інтенсивністю підсвічування світлодіодної стрічки, а також вибираючи полотно з потрібним відтінком та відповідною світлопропускною здатністю. У деяких випадках такий варіант світіння використовується виключно як декоративний, а в деяких може повністю замінити основне підсвічування.
  3. Універсальність. У вимкненому стані підсвічування абсолютно не видно. Ви отримуєте гладке, рівне полотно без будь-яких вставок, перепадів або додаткових елементів. А світлодіодна стрічка ховається під ним непомітною.
  4. Ремонтопридатність. Навіть якщо з часом світлодіодне підсвічування вийде з ладу, наш спеціаліст легко проведе потрібні ремонтні роботи.
  5. Стиль та якість. Проект з підсвічуванням можна реалізувати на основі будь-яких ПВХ-полотен, незалежно від того, якого кольору і з якою фактурою.
  6. Ми працюємо з ПВХ-полотна від відомих виробників. А ось використовувати тканинні стелі від Descor та Clipso для такої конструкції не вдасться.

Замовити натяжну стелю з контурним підсвічуванням ви можете за телефоном або через сайт. Ми швидко обробляємо заявки та відправляємо на об’єкт інженера-замірника у зручний для вас час.

Введіть номер телефону

Ми одразу вам передзвонимо

якщо Ви надіслали заявку

з 10:00 до 19:00


Google Rating 4.9 Based on 165 reviews