Apply натяжні стелі

Натяжні стелі за технологією Apply в Києві та Харкові

Пропонуємо унікальні різьблені Apply стелі з швидким монтажем. Це – нетривіальне сучасне рішення, яке виглядає ефектно і цікаво в будь-якому приміщенні. Така деталь інтер’єру точно буде привертати увагу і стане центральним елементом оздоблення! Саме тому, якщо в оформленні свого житла, офісу, ресторану, масажного салону, студії краси, бутика або арт-галереї ви хочете вийти за рамки буденності, перфоровані натяжні стелі стануть відмінним рішенням.

від 700 грн м2

Apply натяжні стелі

 

Пропонуємо унікальні різьблені Apply стелі зі швидким монтажем. Це нетривіальне сучасне рішення, яке виглядає ефектно і цікаво в будь-якому приміщенні. Така деталь інтер’єру точно привертати увагу і стане центральним елементом оздоблення! Саме тому, якщо в оформленні свого житла, офісу, ресторану, масажного салону, студії краси, бутіка чи арт-галереї ви хочете вийти за рамки буденності, перфоровані натяжні стелі стануть чудовим рішенням.

Технологія Apply: переваги

За допомогою даної технології ви можете отримати різні варіанти стель. Наприклад, це стельові конструкції:

  • що складаються з декількох рівнів і створюють ефект актуальної в оформленні багатошарового інтер’єру;
  • натяжні стелі із художніми вирізами;
  • різьблені об’ємні стелі, створені із застосуванням 3D-технологій;
  • стельові системи, що є одночасно багатобарвними та багатошаровими.

Як бачите, технологія Apply допомагає втілити в життя найкреативніші ідеї. Різьблена натяжна стеля в житловому приміщенні допоможе продемонструвати гарний смак власників, їхнє прагнення до сучасного стилю. Не дарма такі рішення називають дизайном нового покоління! Тим більше, що різьблена стеля Apply чудово виглядатиме не тільки в житловому приміщенні. Ця технологія підійде для впорядкування салону, офісу та ресторану. В результаті такого незвичайного дизайнерського рішення приміщення набув важливого акценту, стане ще оригінальнішим, а значить — і пізнаваним. Для громадських приміщень це особливо важливо: з такими стельовими конструкціями кафе, готелі та салони набувають незаперечного плюс до свого іміджу. Це працює на репутацію компанії, оскільки сприяє підвищенню рівня впізнаваності.

Apply стеля монтується за сучасною ефективною технологією. Це — дизайнерське рішення, що незмінно привертає увагу і викликає захоплення. Для більшості “глядачів” залишається незрозуміло, як саме така стеля була зроблена, тому ефект ще більш виражений! Наші майстри вже реалізували багато проектів за такою технологією, тому ми можемо гарантувати якість, надійність та довговічність конструкції, а також представляємо 12 років гарантії на полотно. Apply – натяжні стелі преміум-якості, які можна поєднувати з будь-якою схемою освітлення.

Перфоровані натяжні стелі – технологія

Ви вирішили замовити перфоровану натяжну стелю? Фахівці компанії допоможуть визначитись із його оформленням. Крім цього, за доступну ціну ми проведемо якісний та оперативний монтаж натяжної стелі.

Різьблені натяжні стелі підійдуть для класичних, сучасних і навіть лофтових приміщень. Найбільш ефектно виглядає їхня багатобарвна варіація, яка допоможе створити акцент навіть на тлі однотонних білих стін. Різьблені натяжні стелі Apply на фото можуть бути і насичено-контрастними, і нейтрально-елегантними. Наші клієнти можуть вибрати будь-який варіант, виходячи з власних уподобань. У нас ви можете замовити різнокольорові та різнотекстурні різьблені стелі Apply: каталог включає глянцеві та матові полотна в темних і світлих тонах. Наприклад, цікаво буде виглядати поєднання кремового, чорного, бузкового, блакитного з білим.

Варто зазначити: цінова політика компанії – одна з найважливіших переваг, завдяки яким клієнти цінують співпрацю з нами. Звертайтеся – і ми докладемо максимальних зусиль, щоб ваша мрія про чудову натяжну стелю втілилася в життя!

Введіть номер телефону

Ми одразу вам передзвонимо

якщо Ви надіслали заявку

з 10:00 до 19:00


Google Rating 4.9 Based on 165 reviews