Парящі натяжні потолки

Парящі (плинучі) натяжні стелі в Києві, Харкові

Стеля з підсвічуванням по периметру стін для створення ефекту ширяючої стелі за рахунок профілю з відступом 28мм. поглибленням 23мм. Даний стелю відмінно підсвічує стіни, будь то шпалери або декоративна штукатурка, кожне поглиблення або виступ будуть виділятися на тлі підсвічування ширяючої стелі.

від 200 грн м.п конструкції

Парящі натяжні потолки

 Для того щоб зрозуміти, що ж це за інновація – натяжні стелі, що парять, необхідно розібратися в його конструкції. Полотно стелі, що парить, відрізняється від інших відомих натяжних стель, і має іншу схему кріплення. Для створення ефекту ширяння по периметру між стіною та полотном стелі повинен залишатися невеликий проміжок, у який буде встановлюватися підсвічування. В результаті ширяюча натяжна стеля сприймається як легка, візуально не захаращує приміщення. Особливої ​​ефективності йому додає “внутрішнє світіння”.

 Це може бути як денне світло, так і різнокольорове підсвічування. Завдяки такому пристрої системи стелі, промені світла будуть відокремлювати стелю від стіни, створюючи ефект його ширяння в невагомості. Незаперечними його перевагами, крім відчуття ширяння, є:

  •  Візуальне відчуття знаходження в приміщенні, що обтікає, цей ефект створюється за рахунок невеликої маскування прямих кутів променями світла.
  •  Зорово розширюється простір. Натяжна стеля з підсвічуванням виглядає святково і ефектно, але в той же час, він підходить і для кімнат постійного проживання, створює цікавий акцент, але не перевантажує простір.
  •  Стеля, що парить, може бути виконана в різній колірній гамі, це стосується і підсвічування, яке може подаватися імпульсно, даруючи відчуття свята людям, що перебувають у ній. Найчастіше такі конструкції роблять настроюваними, керованими за допомогою пульта. Чим складніша система, чим більше варіантів тут можливо, тим вищою буде ціна на ширяючі натяжні стелі.
  • Полотно стелі, що парить, не обов’язково має бути однотонним, можливе використання фотодруку. Неймовірні відчуття вам подарує стеля, що ширяє в повітрі, із зображенням зоряного неба. Багато послідовників класичного стилю або більш спокійних дизайнерських рішень змінюють свою точку зору, коли бачать шикарний ефект стелі, що парить. Технічні можливості нашої компанії дозволяють створювати ширяючі натяжні стелі з практично будь-яким принтом. Ми рекомендуємо орієнтуватися на дизайн-проект, щоб вибрати ідеальне зображення.

    Парящі стелі можуть бути будь-яких форм, з використанням криволінійних конструкцій, що допоможе втілити в реальність безліч оригінальних ідей.

  1.     Використання світлодіодного підсвічування дозволяє заощадити фінанси на освітленні.
  2.     Монтаж стель, що парять, проводиться досить легко і швидко.
  3.     У порівнянні з іншими видами натяжних стель, вартість стелі, що парить, є цілком доступною.

Для монтажу ширяючих натяжних стель використовується спеціальний алюмінієвий профіль, що ширяє, завдяки якому створюється ореол на стіні по периметру приміщення близько 10-20 мм завширшки. Справа в тому, що джерело світла встановлюється на профіль під певним кутом, промені світла добре і м’яко розсіюються, не створюючи грубих тіней. У комплекті з профілем для стель, що парять, додається напівпрозора вставка, особливість якої полягає в спеціальному транслюцидному шарі, який пропускає світло на 90 %. Ще одна з переваг алюмінієвого профілю полягає у простоті монтажу та можливості демонтажу світлодіодної стрічки. “Парящі лінії” – натяжна стеля, яка монтується так само швидко, як і стандартна. Після його встановлення не залишається сміття, і роботи можна проводити при вже виконаній обробці. Фото натяжних стель Віпсілінг на цій сторінці.

Натяжні стелі-вітрила, спроектовані відомим дизайнером Заха Хадід, розташовані в Лондоні в галереї «Серпайнтан». Вся конструкція парячих стель-вітрил виконана з натяжної тканини, виробленої з використанням скловолокна. Чудова споруда дозволяє відвідувачам спостерігати за барвистими небесами завдяки прозорому матеріалу, вставленому деякі елементи конструкції. А в темний час доби вся система літаючих вітрил підсвічується різними кольорами, створюючи ефект величезного намету.

На фото ширяючих натяжних стель, зроблених нашою компанією, також можна побачити багато цікавих дизайнерських ефектів. Розрахуємо вартість за вашим проектом у стислий термін, телефонуйте!

Введіть номер телефону

Ми одразу вам передзвонимо

якщо Ви надіслали заявку

з 10:00 до 19:00


Google Rating 4.9 Based on 165 reviews