Дворівнева натяжна стеля

Дворівнева натяжна стеля в Києві, Харкові

Натяжна стеля з системою профілів, які дозволяють зробити стелю багаторівневим і складної форми, не вдаючись до питання використання конструкцій з гіпсокартону.

від 700 грн м.п конструкції

Дворівнева натяжна стеля

Швидко монтуємо для вас дворівневу натяжну стелю без гіпсокартону. У нашій компанії є широка палітра кольорів, а також можливість вибору текстур та варіантів поверхонь. Це дозволяє створювати незвичайні композиції із “стандартних” матеріалів. 

Зазвичай дворівневі стелі монтуються у приміщеннях великої площі, і навіть там, де висота “більше середнього”. В результаті створюється цікавий акцент із просторовим ефектом. Кожен рівень може бути оформлений у своєму кольорі. Також можливе поєднання фактур, оформлення фігурних стиків, незвичайні комбінації підсвічування.

Дворівнева натяжна стеля з підсвічуванням виглядає особливо ефектно. Цікаво, що таке покриття виглядає по-різному вдень і ввечері, так що це оформлення можна видозмінювати просто включаючи і відключаючи освітлення. 

Дворівнева стеля – модне та ефектне інтер’єрне рішення, яке допомагає приховувати нерівності стельових перекриттів, створювати оригінальне освітлення, здійснювати зонування простору. 

Найпростіше ідею реалізувати за допомогою натяжних тканинних або плівкових полотен. Комбінуючи різні фактури, кольори та форми полотна, можна не тільки вирішити перераховані вище завдання, а й оптично збільшити приміщення.

Технології кріплення натяжних стель

Є кілька видів технологій кріплення дворівневих натяжних стель:

  1. Щілинна система другого рівня (застосовується сепараційний та згинальний профіль із заглушкою, вставкою кантиком між рівнями)
  2. Безщілинна система для натяжних стель.

Переглядаючи дворівневі натяжні стелі на фото , можна не зрозуміти, як саме зроблено те чи інше рішення. Тим не менш, наші фахівці виконують технічний аналіз приміщення перед тим, як розпочати роботу. Це дозволяє підібрати оптимальну конструкцію з урахуванням особливостей кімнати, її конфігурації та площі. Також обов’язково враховуються і побажання клієнта щодо дизайну. 

Дворівнева натяжна стеля з підсвічуванням – НОВИНКА

Такі дворівневі натяжні стелі виглядають цікаво та гармонійно. Особливо важливо, що вони дозволяють реалізувати складну схему висвітлення. Наприклад, з одного боку покриття можна розмістити великий центральний світильник, з іншого — кілька софітів для точкового підсвічування, а між ними прокласти за місцем стику світлодіодну стрічку, яку вимикатимуть і вимикатимуть незалежно від інших ламп. 

Завдяки цьому натяжні стелі дворівневі виглядають статусно і чудово, привертають увагу і допомагають створити акцент, що виділяється в інтер’єрі. Такі конструкції залишаються на 100% ремонтопридатними: якщо якась лампочка або стрічка згоріла, їх можна замінити, не пошкоджуючи полотно. Достатньо звернутися до наших спеціалістів щодо сервісного обслуговування. 

Щілинна система другого рівня

Гарпун заводиться в пази багета і фіксується в ньому, забезпечуючи рівне натягнення полотна стелі на всій площі поверхні.

Що Залишився в алюмінієвому багеті технологічний зазор (близько 7 мм) закривають заглушкою по всьому периметру кріплення.

Двохрівнева безщілева система для натяжних стель

Безщілинний профіль для натяжної стелі використовується для установки багаторівневих конструкцій, в яких потрібно забезпечити перехід між рівнями без створення технологічного зазору.

Переваги дворівневої натяжної стелі

Ми робимо двоярусні натяжні стелі, які відрізняються такими перевагами:

  • висока швидкість монтажу та довговічність готової конструкції;
  • двоярусна стеля натяжна з готового матеріалу монтується за 1 робочий день, причому роботи можна проводити навіть при повністю готовому оздобленні в кімнаті;
  • ціна на дворівневу натяжну стелю розраховується індивідуально з урахуванням складності проекту, але залишається більш ніж прийнятною.

Зручно, що кількість дизайнерських варіацій у таких конструкціях не обмежена. Все залежить тільки від фантазії клієнта, від того, як акцентна поверхня потрібна в інтер’єрі. Ми працюємо з проектами будь-якої складності.

Введіть номер телефону

Ми одразу вам передзвонимо

якщо Ви надіслали заявку

з 10:00 до 19:00


Google Rating 4.9 Based on 165 reviews