Бесщелеві натяжні стелі

Бесщелеві натяжні стелі в Києві та Харкові

Монтуємо бесщелеву натяжну стелю в Харкові за один робочий день. Надаємо гарантію на полотно 12 років. Для бесщелевої монтажної ми використовуємо плівкові ПВХ полотна будь-якого типу і кольору, обмежень немає. Різниця тут буде тільки в способі кріплення полотна. Розповімо про особливості такої конструкції докладніше, а також підкажемо, скільки буде коштувати така стеля.

від 200 грн м.п конструкції

Бесщелеві натяжні стелі

Монтуємо Бесщелеві натяжну стелю в Києві і Харкові за один робочий день. Надаємо гарантію на полотно 12 років. Для безщілинного монтажу ми використовуємо плівкові ПВХ полотна будь-якого типу та кольору, обмежень немає. Різниця тут буде лише у способі кріплення полотна. Розповімо про особливості такої конструкції докладніше, а також підкажемо, скільки буде коштувати таку стелю. 

Бесщелева стеля: особливості конструкції

Такі стелі повністю відповідають сучасному стилю оформлення інтер’єру, коли слід мінімізувати кількість додаткових деталей в оформленні. Якщо раніше полотна фіксувалися по периметру приміщення за допомогою клейових шнурів або пластикової вставки, то тепер вони кріпляться інакше – так, що місця фіксації не видно. 

Як монтують безщілинні натяжні стелі ? Для проведення таких робіт стіни мають бути попередньо вирівняні, інакше повного примикання не вдасться. Якщо ж говорити про конструкцію та спосіб кріплення, то їх відмінні риси полягають у наступному:

 • застосовується багет особливого виду з мінімальною шириною щілини для заводу полотна;
 • полотно заводиться у щілину без спеціального інструменту, вручну;
 • метод кріплення тут – гарпунний, для чого по периметру полотна приварюють спеціальну смужку із зачепом, а на багеті є виступ, за який гарпун і чіпляється;
 • передбачається, що крій полотна буде виконаний дуже точно, з допуском до 1 мм;
 • після нагрівання та остигання полотно поступово розтягується на всі боки без перекосів і складок;
 • після монтажу полотно, закріплене гарпунним способом, можна при необхідності зняти. 

Основні переваги такого рішення

Безщілинна система натяжних стель відрізняється такими перевагами:

 • поверхня стелі виходить абсолютно рівною, що нагадує зашивку гіпсокартоном, але така конструкція – ще більш приваблива, практична та вологостійка;
 • форма та колір натяжного полотна зберігаються більш ніж на 20 років, причому 12 років з них діє наша гарантія;
 • така натяжна стеля повністю примикає до стін без жодних видимих ​​швів та стиків;
 • полотна врятують від затоплення зверху, оскільки вони витримують до 100 літрів за кожен квадратний метр;
 • є можливість вибору відповідного дизайну та кольору, а також замовлення комбінованої або дворівневої стелі;
 • повна вологостійкість за рахунок відсутності технологічного проміжку, тому такі рішення дуже актуальні для ванних кімнат, кухонь, санвузлів;
 • Короткий дизайн зберігається при примиканні до будь-яких поверхонь, включаючи гіпсокартонні елементи або кахельну плитку на стінах.

Для таких конструкцій зберігається найвища швидкість монтажу. У стандартних житлових приміщеннях виконати обробку можна за 1 робочий день! На практиці ми справляємося ще швидше, від 3 годин, тому що приїжджаємо вже з готовими кріпленнями та матеріалами за розміром кімнати. 

Як оформити замовлення? Ціна на безщілинну натяжну стелю

Пропонуємо придбати натяжну стелю безщілинну за низькою ціною та з гарантією. Вартість розраховується індивідуально. Вона залежить від типу обраного полотна та від загальної площі приміщення, а також від складності проведення монтажу (на неї впливають архітектурні особливості, виступи, колони, обводи, кількість світильників тощо).

Щоб уточнити вартість вашого проекту, напишіть нам і запросіть замірника. Інженер приїде зі зразками матеріалу, відповість на всі ваші запитання та укласти на місці договір. Нагадуємо, що для наших клієнтів є безстрокове обслуговування.

Введіть номер телефону

Ми одразу вам передзвонимо

якщо Ви надіслали заявку

з 10:00 до 19:00


Google Rating 4.9 Based on 165 reviews