Сяюча

Сяюча стеля в Києві, Харкові

Стеля, що повністю світиться, де в за стельовому просторі використовується Led стрічка з монтажем на всю довжину і ширину стелі з певним кроком. Замінює освітлювальні прилади в стелі та створює ексклюзивність вашої стелі.

від 800 грн м2

Сяюча

Фахівці нашої компанії встановлять стелю, що світиться, в будь-якому житловому або громадському приміщенні. Ви можете вибирати відповідний відтінок полотна та інтенсивність свічення. Ми завжди готові проконсультувати та розрахувати вартість готового проекту за вашою площею.

Особливості конструкції і матеріалів для натяжної стелі, що світиться.
Натяжну стелю, що світиться, часто використовують у закладах громадського харчування, а також у холах, у готелях, у салонах, тобто там, де потрібно справити враження на відвідувачів. Справді, такі конструкції виглядають цікаво і завжди привертають увагу.

Натяжна стеля, що світиться, буде заснована на напівпрозорому полотні ПВХ. Використання перевірених матеріалів дозволяє зберегти стандартну технологію натяжки. В результаті вийде рівне та практичне покриття, яке можна монтувати всі залежності від стану вихідної основи. В результаті монтажу ви отримаєте рівну поверхню з фоновим підсвічуванням.

При вимкненому світлі ця стеля буде виглядати просто як рівна і світла. Додаткові джерела в цій кімнаті не знадобляться, тільки якщо ви не захочете реалізувати складну схему з настінними та підлоговими елементами. Також тут можливе поєднання з основною схемою освітлення або реалізація дворівневих конструкцій, де одна частина поверхні світиться зсередини. Також до світлодіодних елементів освітлення можна підключити димер, що дозволить регулювати яскравість освітлення.

Що важливо: оскільки в основі тут використовуються полотна з високою світлопропускною здатністю, можливі дизайни з тіньовими, затемненими елементами. Таке рішення особливо ефектно виглядатиме в громадських просторах. Так забезпечиться “вау!” ефект, при цьому додаткових витрат на декор можна буде уникнути.

Натяжні стелі, що світяться, працюють завдяки світлодіодам, розташованим у стельовому просторі. Розташування освітлювальних елементів ретельно планується: це дозволяє забезпечити рівномірність засвічування. Також витримують певну відстань між полотном та світлодіодами. Зазвичай воно має бути не менше 10-15 см, тобто на таку висоту опуститься стеля у приміщенні.

Перевага світлодіодного освітлення полягає в тому, що полотно в процесі експлуатації не нагріватиметься. Також варто відзначити економічність та довговічність світлодіодів: займатися складним обслуговуванням цих ламп не доведеться. Значну вартість реалізації такого проекту становлять витрати на світлодіодні лампи, адже вони не можуть вилучатися з полотна за першої необхідності, а отже, мають служити дуже довго.

Натяжні стелі, що світяться: ціна і фото. Які проекти ми робимо
Подивіться натяжні стелі, що світяться на фото: у нашому каталозі є полотна з різною світлопропускною здатністю, і дизайнерський ефект від їх використання теж буде різним. Можлива величина світлопропускної спроможності — 90%, тобто світло через таке полотно проходитиме практично повністю.

Також ви можете обирати:

відтінок полотна: це можуть бути різні відтінки білого, бежевого, світло-сірого, а ось темні тони для такого конструкційного рішення не використовуються;
фактуру поверхні: матова найкраще імітує забарвлену штукатурку, а глянсова має дзеркальну і гладку поверхню, яка сама по собі відображає світло і створює святковий ефект;
додаткові тіньові малюнки на поверхні (або полотно може бути цілісним, гладким, вписаним у контур і так далі).
Ціна на стяжку, що світиться, залежить від складності дизайнерських рішень, від необхідної кількості світлодіодів, від загальної площі приміщення. Також має значення вартість полотна. Наші фахівці монтують світлопрозорі ПВХ-стелі високої якості та в стислий термін.

Ви можете вибрати відповідний варіант оформлення з наших готових проектів, а ми адаптуємо його під вашу площу та конфігурацію кімнати. Також ми працюємо із готовими дизайнерськими проектами. Запросіть замірника, і наш спеціаліст виконає розрахунок та на місці підпише договір.

Введіть номер телефону

Ми одразу вам передзвонимо

якщо Ви надіслали заявку

з 10:00 до 19:00


Google Rating 4.9 Based on 165 reviews