Оригінальні та модні натяжні стелі з фотодруком

Фотодрук в Києві, Харкові

 

Стеля, на яку нанесений спеціальним принтером певний малюнок на вибір клієнта, з особливостей: його можна робити як на стелю так і на стіну у вигляді панно, до того ж його можна робити з підсвічуванням.

Моновижн і даблвіжн: окреме мистецтво натяжних стель з фотодруком де застосовується безпосередньо світиться стеля.

Моновіжн – фотодрук відбувається зі зворотного боку полотна і при вимкненому за стельового підсвічування стеля виглядає зазвичай, а при включеному підсвічуванні проявляється малюнок.

Даблвіжн – на полотно друкують малюнок з обох боків, при вимкненому підсвічуванні на стелі один малюнок, а при включенні за стельовим підсвічуванням відповідно проявляється другий.

 

від 800 грн м2

Оригінальні та модні натяжні стелі з фотодруком

Сьогодні натяжні стелі з фотодруком вважаються наймоднішими та найкреативнішими. Вони ще називаються арт-стелями чи дизайнерськими. Як правило, використовуються для того, щоб створити виразний та вражаючий акцент. Правильно підібране зображення надасть кімнаті особливого настрою, відчуття затишку, розкоші та респектабельності. Також він може візуально розширити простір.

Як робиться фотодрук на стелі?

Фотодрук 3D на натяжних стелях дозволяє втілити в обсязі практично будь-яке зображення навіть якщо це фотографія з вашого особистого архіву. Стельові фрески, скляні куполи, зображення квітів на дереві чи у форматі макрозйомки, якісь незвичайні хмари чи просто сонячне небо. Та хоч океанське дно чи кораловий риф — усе це може бути надруковано з високою роздільною здатністю та у високій якості.

Фотодрук на стелі виконується на всіх фактах. Так, це може бути сатинова, матова або глянсова поверхня, і скрізь зображення виглядатиме інакше. Ви завжди можете проконсультуватися з нашими фахівцями, щоб зрозуміти, яке полотно найкраще розкриє вибраний малюнок.

Натяжні стелі фотодрук можуть бути виготовлені з ПВХ-полотна або тканини. За бажання ми розрахуємо для вас вартість різних рішень, щоб ви могли зробити вибір за ціною.

Для друку таких полотен використовується фарба екосольвент, що дозволяє використовувати в житлових інтер’єрах. Також можливий друк спеціальними фарбуючими складами – наприклад, люміноформами (фарбами, що світяться, що накопичуються світло) або флуоресцентними складами, що мерехтять тільки в ультрафіолеті.

Яку натяжну стелю з фотодруком вибрати? Які зображення зараз є актуальними?

Натяжна стеля з фотодруком виглядає привабливо і ефектно і сама по собі, без будь-якого акцентування або додаткового підсвічування. Але грамотна схема освітлення дозволить цим полотнам, і так яскравим, заграти новими фарбами.

Фотодрук на натяжних стелях робиться дуже високої якості. Фарби, що використовуються при створенні таких “малюнок” не тьмяніють довгий час. Крім того, полотно з часом не провисає і не деформується, а значить зображення залишається однаково стабільним, не спотворюється.

Зараз найбільш актуальними вважаються зображення у ретро-стилі, а також небо та флористика. Наприклад, для спальні буде затребуване зіркове небо, хмари чи космос, для кухні — зображення листя у сонячному проміні на тлі неба або навіть натюрморт із фруктів. Для вітальні можна вибрати флористику або абстракцію, якесь поєднання геометричних фігур і таке інше.

Незалежно від того, які зображення використовуються, натяжні полотна зберігають свої головні переваги:

  • надійний захист від затоплення сусідами зверху, оскільки полотна на 100% вологостійкі;
  • матеріал не піддається впливу плісняви та грибків;
  • полотно відразу ж вирівнює стелю, незалежно від того, який вихідний стан був біля основи.

Як замовити натяжну стелю з фотодруком?

Подивіться на стелі з фотодруком на фото. Ви знайдете тут багато цікавих рішень — від хмарного неба, яке вже встигло стати класикою, до копій старовинних фресок та розписів. Ми працюємо не лише з приватними замовниками, які обирають таке оформлення для своїх будинків та квартир, а й з компаніями, у тому числі з готелями та кафе, де таке оформлення використовується як спосіб привернення уваги, як акцентний тематичний декор. Що важливо: технологія практично не обмежує замовників ні за тематикою, ні за кольором. Тому все виходить дуже гарно, яскраво, цікаво. Можна вибрати зображення в пастельних або насичених кольорах. За потреби ми порадимо те чи інше рішення під інтер’єр. Також працюємо із готовими дизайнерськими проектами.
Для того, щоб замовити натяжну стелю фотодрук, достатньо залишити заявку на нашому сайті і погодити зручний час для виїзду замірника. Фахівець приїжджає з усіма необхідними інструментами, із зразками матеріалів. На місці укладається договір.

Введіть номер телефону

Ми одразу вам передзвонимо

якщо Ви надіслали заявку

з 10:00 до 19:00


Google Rating 4.9 Based on 165 reviews