Мансардна

Мансардна в Києві, Харкові

Стеля, виконання якого йде в різних площинах, будь то 2-е 3-тю або більш площин.

від 450 грн м.п конструкції

Мансардна

Пропонуємо мансардні натяжні стелі у Києві та Харкові . Ми монтуємо такі конструкції будь-якої складності з використанням ПВХ-полотен відповідної текстури та кольору. Стелі будуть точно відповідати конфігурації вашого приміщення. 

Ми вміємо робити натяжні стелі на мансардному даху . 

Переваги такого стельового оздоблення

Чому варто використовувати мансардні натяжні стелі ? Ось головні плюси такого рішення:

  1. Довговічність. Такі підвісні конструкції прослужать 20-25 років як мінімум.
  2. Поверхня після монтажу не потребує особливого догляду. Закріплене полотно досить час від часу акуратно протирати вологою губкою.
  3. Натяжна стеля на мансарді захистить від даху, що протікає, якщо через погодні катаклізми покрівельне покриття пошкодиться. Меблі та обробка в цьому випадку залишаться неушкодженими: натягнуте полотно здатне затримати велику кількість води. Потім знадобиться лише викликати наших майстрів, і вони зіллють воду і упорядкують деформоване полотно. 
  4. Натяжні стелі на мансарді вимагають менше місця для фіксації в порівнянні з гіпсокартонними або пластиковими стелями. І тут виходить, що висота приміщення практично повністю зберігається. 
  5. Дерев’яний каркас покрівельної конструкції схильний до температурних перепадів. Будь-які інші матеріали, що закріплені тут, можуть тріскатися. З натяжними стелями цього не станеться. Вони просто змінюватимуть свій ступінь натягу, зберігаючи цілісність і рівність. 
  6. Мансарда з натяжною стелею може бути опалюваною або неопалюваною. Залежно від того, яке це приміщення у вашій оселі, можна вибрати відповідний тип натяжного полотна, і надалі з ним не виникне проблем з експлуатацією. Наприклад, поліестерове полотно вільно витримує мінусові температури (чого не буде у будинку з постійним проживанням). 

Отже, ви помітили, як багато переваг такого рішення. Залишилося тільки вибрати стель для мансарди на фото наших готових проектів. Також ми завжди готові проконсультувати вас за квітами текстурами. Для цього майстер-вимірник може взяти з собою зразки матеріалів на об’єкт. Перед підписанням договору ви зможете подивитися, чим глянсове полотно відрізняється від сатинового тощо. 

Який дизайн вибрати?

Натяжні стелі на мансардному поверсі можуть оформлятися у різних стилях. Найчастіше тут вибирають однотонну класику, оскільки саме собою приміщення досить яскраве і незвичайне. 

Натяжна стеля на скошеній стелі може переходити на стіни, на колони, закривати кути. Таким чином можна виділити одну із зон або зробити акцент на протилежній від вікон стіні. Що важливо: конструкція такого типу підходить для всіх конфігурацій покрівлі, незалежно від того, скільки тут вікон, розташовані вони на одній частині даху або на обох, який вони площі і так далі.

Натяжна стеля в мансарді може стати ключовим акцентом в оформленні приміщення або ненав’язливим фоном. Якщо ви не хочете привертати увагу до стельової конструкції, вибирайте матові ПВХ-полотни. Вони найбільше нагадують оштукатурений гіпсокартон. Якщо хочете, щоб у приміщенні було більше світла, віддавайте перевагу сатинової натяжці . Вона виглядає як однойменна тканина з легкими відблисками, а відблисків і відбиття не дає. А якщо потрібно додати свята, вибирайте глянсове полотно. У цьому випадку потрібно ретельно продумати все, щоб відображення з вікон не заважало людям. Також на мансарді можна зробити стелю у вигляді неба. 
Мансарда з натяжною стелеюможе прикрашатися будь-якими типами світильників. Якщо висота цього приміщення не надто велика, можна використовувати точкове підсвічування або спеціальні світлодіодні стрічки, розташовані по контуру стелі. Якщо висота стелі дозволяє, то можна встановити класичну або багатоярусну люстру. У будь-якому випадку, використання “натяжки” не обмежує вас у виборі світлової схеми. Майстер завжди підкаже, які освітлювальні прилади краще придбати, а також проведе монтаж.

Введіть номер телефону

Ми одразу вам передзвонимо

якщо Ви надіслали заявку

з 10:00 до 19:00


Google Rating 4.9 Based on 165 reviews