Тіньова

Тіньова стеля в Києві, Харкові

Стеля з ідеально рівним примиканням і зазором 6мм по периметру де не використовується заглушка профілю «кантик вставка» при цьому створюється ефект польоту з мінімальним зазором і естетичним виглядом.

від 250 грн м.п конструкції

Тіньова

Пропонуємо встановити тіньову натяжну стелю , якщо ви шукаєте інноваційне нестандартне рішення для інтер’єру. Ми активно використовуємо цю нову технологію, пропонуючи своїм клієнтам унікальну новинку у сфері дизайну. 

У чому особливості тіньової стелі?

Натяжна стеля з тіньовим профілем не примикає до стіни: між стелею і вертикальною поверхнею залишається зазор, який сприймається як “тінь”. Такий зазор – абсолютно рівний по всій довжині, і натяжне полотно здається ніби ширяють у повітрі. Виглядає незвично та стильно. І може бути реалізовано навіть якщо конфігурація приміщення нестандартна (наприклад, є багато виступів, переходів, колон, якщо проходять труби і так далі). 

Тіньова стеля користується великою популярністю у сучасних архітекторів. Навіть незважаючи на те, що як основне полотно найчастіше використовується ПВХ-матеріал білого кольору, він виглядає сучасно, стильно і цікаво. 

Який профіль ми використовуємо для тіньової стелі?

Тіньовий профіль для натяжної стелі може бути однією з наступних конструкцій:

  • За технологією Euro Kraab, де використовується спеціальний профіль, що дозволяє відступити однаковий технологічний зазор від стін: у разі, якщо використовувати однотонне світле полотно, то поверхня буде схожа на оштукатурений гіпсокартон;
  • За технологією AIRKRAAB: це покращена версія профілю “єврокраб”, завдяки якій стеля залишається “дихаючою” і поява під ним цвілі виключена;
  • За технологією EURO FLEXY: використовується профіль чорного кольору для створення гарного тіньового зазору, причому в цьому випадку вже немає необхідності використання спеціальної декоративної заглушки. 

Тіньовий шов у стелі завжди залишається чорним. Маскувальна стрічка в цій конструкції не використовується. Зазор завжди залишається однаковим і становить 6 мм по всій довжині. 

Інтер’єрні особливості: де буде доречна тіньова натяжна стеля

Тіньова стеля на фото – це сучасне та стильне рішення, своєрідна заява про те, що власник приміщення розбирається у сучасних трендах та тенденціях. 

Тіньовий зазор у стелі візуально привертає увагу, незалежно від того, яке оздоблення використовується для стін. Але найкраще він буде виглядати в мінімалістичних і стриманих сучасних інтер’єрах — у тих, де акцент робиться на чистоту форм і простоту відтінків, на геометричні лінії, що повторюються. Наприклад, натяжна стеля в мансарді на фото виглядатиме ще затишніше, якщо залишити такий оригінальний проміжок. Такі конструкції можуть встановлюватися і як багаторівневі, складної форми, причому між рівнями можна встановлювати світлодіодне підсвічування. Так можна реалізувати навіть схему підсвічування з використанням світлових ліній , використовуючи освітлювальні елементи з розсіювачем або без нього.  

Тіньове примикання натяжної стелі також має інші переваги крім дизайнерської виразності, наприклад:

  • контур стелі чітко повторюватиме геометрію приміщення;
  • горизонтальна поверхня залишається ідеально рівною, незалежно від того, в якому стані була вихідна основа;
  • таку конструкцію можна поєднувати з будь-якими типами освітлення, у тому числі з LED-підсвічуванням, а також із різноплановими точковими світильниками або люстрами;
  • готова конструкція виглядає естетично та статусно;
  • в тіньовий зазор можна завести шпалери при поклейці, так що якщо людина вирішить поміняти обробку, то це буде набагато простіше.

Як замовити тіньову натяжну стелю

Якщо ви хочете встановити натяжну стелю з тіньовим профілем , то запросіть нашого замірника для проведення необхідних вимірювань. Укладаємо договір, надаємо зразки матеріалів на тканинній основі або ПВХ. Ми використовуємо матеріали преміум-класу і проводимо розрахунок разом з усіма світильниками. Наприклад, можна використовувати точкове підсвічування або накладні треки чорного кольору. 
Ціна на тіньову натяжну стелю залежить від типу використовуваного профілю, а також від загальної площі приміщення. Для великих проектів пропонуємо додаткові знижки.

Введіть номер телефону

Ми одразу вам передзвонимо

якщо Ви надіслали заявку

з 10:00 до 19:00


Google Rating 4.9 Based on 165 reviews